استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت صنعتی

در موسسه نیکان خرد یک تیم خلاق و با تجربه، با عشق فراوان در انتظار خدمت به شماست

استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت صنعتی

بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مدیریت صنعتی جهت ارتقاء رزومه یا بهبود وضعیت شغلی و حتی با هدف ایجاد فرصتهای مهاجرتی، اقدام به تهیه مقاله می کنند که اقدامی بسیار هوشمندانه است. استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت صنعتی درواقع به معنی استفاده از دستاوردهایی که دانشجو در پایان نامه اش کسب کرده است در جهت تهیه مقاله است. اگر برای این کار نیاز به مشاوره و کمک دارید می توانید از کارشناسان ممتاز موسسه نیکان خرد بهره مند شوید چراکه سالها تجربه کارشناسان ما می تواند راهکارهای مناسبی را برای شما به همراه داشته باشد

فرم سفارش انجام پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت صنعتی

دانشجویان در ترم  آخر دوره کارشناسی ارشد وارد پروسه نگارش پایان نامه می شوند که در این بخش با هدایت و راهنمایی استاد راهنمای خود اقدام به گرد آوری اطلاعات ، تحقیق ، پژوهش و ارائه نتاج تحصیل و تحقیق خود می نمایند. در انجام رساله دکتری هم این پروسه به نحوی دیگر وجود دارد اما فراتر و دشوارتر از آنچه گفته شد . اما نکته اساسی این است که پژوهشگری که اقدام به ثبت سعی و تلاش خود و حاصل دست رنج اش به صورت مکتوب در پایان نامه و یا رساله آورده نموده است آیا توانایی این را دارد که این نتایج را در اختیار هم نوعان خود در سرتاسر دنیا و به شکل بین المللی ارائه کند؟ با این پرسش دانشجو برآن می شود تا منبع و ماخذی برای مطالعات سایرین باشد. از این رو دست به تدوین مقاله می زند.

 برای دانشجویان مدیریت صنعتی، اگرچه انجام پایان ‌‌نامه کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی مرحله پایانی یک دوره تحصیلی است که باید با کیفیت  وافری انجام شود، ولی او خوب می داند که با این کار نمایانگر اندوخته‌های علمی دانشجو و سطح علمی و قدرت تحلیل خود می شود. بدیهی است که برای به دست آوردن نتیجه عالی علاوه بر مطالعه و پشتکار باید از تجارب استادان و مشاوران متخصص استفاده کرد.

برخی از دانشجویان رشته مدیریت صنعتی بر این باورند که منظور از استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت صنعتی یعنی چکیده و خلاصه کردن آن و بعد از اتمام پایان نامه، شروع به خلاصه کردن پایان نامه می کنند، مثلا پایان نامه 13۰ صفحه ای را به 12 تا ۱۵ صفحه تبدیل می کنند و تفکرشان این است که مقاله ای از پایان نامه خود استخراج کرده اند. همواره بیاد داشته باشیم نوشتن مقاله کاری بس دشوار است و حتی گاها از خود پایان نامه هم پیچیده تر به نظر می رسد.
از بیان این موضوع اینگونه استنباط می شود که استخراج مقاله از پایان نامه به سهولت و آسانی ای که به نظر می رسد نیست و نیاز به رعایت اصول و قواعد و استانداردهایی دارد که فقط یک کارشناس خبره و متخصص می تواند از پس آن برآید که خوشبختانه موسسه نیکان خرد  با داشتن متخصصین مجرب خود دراین زمینه قبول مسئولیت می نماید.

استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت صنعتی

مقاله مدیریت صنعتی چیست

استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه مدیریت صنعتی مستلزم رعایت نکات اساسی است و برای موفقیت مقاله باید به تک تک این نکات توجه ویژه شود.تبدیل پایان نامه به مقاله به تصور برخی از افراد کپی پیست کردن بخشهای پایان نامه در قالب یک مقاله است اما چنین ایده ای بسیار اشتباه می باشد.
اصولا با نوشتن هر مقاله ای، یافته هایی  مورد بررسی و پژوهش قرار می گیرد که شاید دغدغه قشری از افراد جامعه باشد و با خواندن این مقاله افق هایی جلوی دید آنها باز می شود، به این دلیل باید مقاله ای که دانشجو می نویسد در ابتدای کار از موضوعات مورد توجه و از علاقمندیهای او باشد که با استاندار علمی در هم تندیده شود و یک مقاله و پژوهش علمی  ای را به انجام برساند.

چرا از پایان نامه مقاله استخراج می شود؟

استراتژی برخی از دانشجویان مدیریت صنعتی این است که با استخراج مقاله از پایان نامه خود بتوانند دستاوردی در خور و با راندمان بالای علمی درج نمایند تا رزومه ای پربار گردآوری کنند و با این دید روشن می توانند موقعیت اجتماعی و شغلی خوبی را به وجود آورند.

دانشجویان در هر برهه ای از تحصیلات دانشگاهی که باشند برای اینکه سطح علمی و دانش خود را به دیگران نشان دهند، تمام تلاش خود را می کنند تا از پایان نامه خود مقاله ای را مستخرج کنند تا رویکرد چشمگیرعلمی خود را به معرض دید مخاطبین خود قرار دهد تا با این روش هم دانش خود را بسنجد و اعتماد به نفسش بالا رود که این خود می تواند بزرگترین دستاورد دانشجو از استخراج مقاله باشد زیرا دانشجویی که اعتماد به نفس بالایی پیدا می کند بهتر توانمندیهای خود را می شناسد و از فرصتهای شغلی که پش وی او قرار می گیرد به شکل بهینه استفاده می کند و به موقعیت علمی و اجتماعی در جامعه خواهد رسید. چاپ مقاله در نشریات معتبر مانند پایگاه مقالات تخصصی نور میتواند  رزومه ای قوی برای دانشجو به ارمغان بیاورد.

هزینه استخراج مقاله از رساله مدیریت صنعتی

همانطور که می دانیم انجام پایان نامه یک پروژه پژوهشی معتبر است که دانش آموختگان در طول دوره تحصیلی خود ارائه می دهند. در این میان، برخی دانش آموختگان جهت ارتقای رتبه علمی و کسب امتیازات ویژه اقدام به استخراج مقاله از پایان نامه خود می کنند.

استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت صنعتی بستگی به محتوا و فاکتور های بکار رفته در خود پایان نامه دارد که تعیین می کند چه تعداد مقاله می تواند از یک پایان نامه استخراج گردد . استخراج مقاله و چاپ مقاله در مجلات معتبر بین المللی ، کاری تخصصی است و هیچ شخصی بدون مهارت و تجربه نمی تواند این کار را به درستی انجام دهد. کارشناسان مجرب موسسه نیکان خرد  با تجارب بالای خود در زمینه چاپ مقالات در ژورنال های پر مخاطب و معتبر همچون نشریه الزویر و داشتن تخصص در این زمینه با مطالعه دقیق پایان نامه دانشجویان، امکان استخراج مقاله را خواهند داشت برای تبدیل پایان نامه به کتاب جهت دستیابی به نتیجه مطلوب و عدم صرف زمان و هزینه زیاد بهتر است از افراد متخصص کمک گرفته شود. موسسه نیکان خرد با در نظر گرفتن شرایط دانشجو هزینه ی استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت صنعتی را تقسیط  می کند. البته باید خاطر نشان کرد که هزینه استخراج پایان نامه از هزینه انجام پایان نامه کمتر خواهد شد. پژوهشگران این پژوهشگاه با بررسی اجمالی پایان نامه سفارشی دانشجویان مدیریت صنعتی قیمت و هزینه نهایی را به دانشجویان اعلام می کنند.

حدود وظایف موسسه در قبال استخراج مقاله از رساله مدیریت صنعتی

کارشناسان مجرب موسسه نیکان خرد با تجارب بالای خود در زمینه استخراج و چاپ مقالات در ژورنال های علمی، بین المللی و معتبر و داشتن تخصص در این زمینه با مطالعه دقیق پایان نامه به استخراج مقاله می پردازند و به طور حتم مقاله های استخراج شده  از پایان نامه دارای گارانتی می باشند و پس از استخراج مقاله از پایان نامه اصلاحات نیز موسسه نیکان خرد  به عنوان یکی از موسسات برتر در استخراج مقاله از پایان نامه و بررسی و ر فع سرقت علمی مقالات از پایان نامه ها انجام خواهد شد. به این ترتیب دانشجو می تواند با فراغ بال و خیال آسوده استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت صنعتی خود را به پژوهشگران این پژوهشگاه بسپرد.

نحوه پذیرش و چاپ مقاله مدیریت صنعتی

برای ارسال یک مقاله به مجلات و ژورنالهای مربوطه از طریق این موسسه  باید مراحلی طی شود که در زیر به آن‌ها اشاره شده است. البته نمی‌تواند گفت که این مراحل عمومیت کامل دارند و برای تمام ی مقالات به این نحو است ولی اصولا این مراحل می بایست یرای چاپ و انتشار مقاله طی می‌شود

ارسال مقاله از سوی پژوهشگر به موسسه
ارزیابی کیفیت و نقاط قوت مقاله
پیشنهاد چندین مجله با توجه به موضوع و کیفیت مقاله
ارسال مقاله به مجلات مورد تأیید پژوهشگر
مکاتبه با مجله از طرف همکاران ما در موسسه برای دریافت پذیرش مقاله

درباره موسسه نیکان خرد مرکز تخصصی مشاوره پایان نامه مدیریت صنعتی

به منظور جلوگیری  از هدر رفتن زمان و هزینه در استخراج مقاله از پاایان نامه مدیریت صنعتی، سیاست های  مصوب موسسه نیکان خرد به شرح ذیل می باشد:

ما با ارائه خدمات قانونی در حوزه پژوهش، در کنار شما هستیم تا گامی در جهت ارتقاء شاخص‌های علمی کشور برداشته باشیم. ارائه خدمت فقط به مقاطع ارشد و دکتری است.
ما رشته‌های مختلف و گسترده‌ای را پوشش داده‌ایم. کافیست کمی بخش‌های مختلف سایت ما را مرور کنید تا اطلاعات کامل‌تری از رشته و گرایش خود کسب کنید.
و از دیگر خدمات این پژوهشگاه می‌توان به چاپ مقالات ISI استخراج مقالات پژوهشی از پایان نامه دانشجویان مدیریت صنعتی به شیوه ای نوین و نگارش مقالات بیس، انجام پروپوزال مدیریت صنعتی و رساله‌ی دکتری، زمان کوتاه پذیرش و چاپ مقالات علمی پژوهشی و بسیاری دیگر اشاره کرد.
این موسسه مقالات دانشجویان را با استفاده از پژوهشگرانی که دانش خود را با تجربه در هم آمیخته اند، انجام می دهد، در واقع مشاوره نگارش مقاله و سابمیت و اکسپ و چاپ مقاله دانشجویان در مجلات و ژورنالهای معتبر را به عهده دارد.
اکثر مقالاتی که این پژوهشکده استخراج می کند دارای مزیدها و مطالب  کمی، کیفی می باشد و صرفا مبتنی بر کارهای کتابخانه ای  (اعم از مرور نظامند، فرا ترکیب، نقشه برداری نظام مند و …) نخواهند بود. در ادامه نظرات برخی از عزیزانی که از خدمات موسسه نیکان خرد استفاده کرده اند را با هم مرور می کنیم.

با سلام خواستم تشکر کنم از خدمات موسسه تون و امیدوارم همیشه با همین سطح کیفیت و مسئولیت پذیری به راهتون ادامه بدین

کیمیا تیموری, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

موسسه بسیار خوب و مسئولیت پذیری هستید اما ایکاش در رشته های دیگری غیر از مدیریت صنعتی هم فعالیت داشتید

ابوذر اسماعیلی, دانشگاه سمنان

پایان نامه من رو در سال 1396 نوشته بودین یادش بخیر خیلی هم خوب دفاع کردم خیلی خوشحال شدم که هنوز هم پرقدرت به کارتون ادامه می دین براتون آرزوی موفقیت دارم

رویا پیرزاده, دانشگاه آزاد تهران شمال

سلام خواستم اطلاع بدم فصل سوم من تایید شده لطفا ادامه کارم رو انجام بدین با تشکر – سید جواد گودرزی

سید جواد گودرزی, دانشگاه آزاد ارومیه

من تعریف موسسه شما رو خیلی از دانشجوهای ترم بالاترم شنیدم ولی ایکاش در شهرستانها هم شعبه ای داشتید مثلا در آمل اگر دفتر یا نمایندگی داشتین خیلی خوب می شد

رقیه پاکنژاد کجوری, دانشگاه آزاد آمل

ممنون از خدمات بسیار با کیفیت و پشتیبانی عالی تون فقط یک انتقادی داشتم اینکه لطفا برای دانشجویان ممتاز یک تخفیف یا خدمات ویژه ای در نظر گرفته بشه. بازم ممنون

کامران بالازاده, دانشگاه تبریز

هزینه نوشتن رساله دکتری مدیریت صنعتی چقدر هست؟

شیدا تقوی, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم بهتون اطلاع بدم که من با موفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم واقعا از اساتید و محققین موسسه نیکان خرد تشکر میکنم. خیلی استرس داشتم و فکر نمی کردم به این راحتی بتونم به دفاع این ترم برسم بینهایت ممنونم ازتون

پیمان کاظمی, دانشگاه پرند

من تعریف شما رو در شبکه های مجازی دیده بودم و خیلی خوشحالم که یک موسسه تخصصی در حوزه مدیریت صنعتی فعالیت داره. سوالم این بوده که آیا کار مقاله هم انجام می دین یا خیر با تشکر – تحفه ای از اردبیل

یاشار تحفه ای, دانشگاه اردبیل

کیفیت خدمات خیلی خوب و پشتیبانی عالی عالی فقط ایکاش روزهای جمعه هم دفترتون باز می بود

سید رضا طباطبایی, دانشگاه آزاد نیکشهر

درسته که در رشته مدیریت صنعتی یکی از معتبرترین موسسات هستید اما این دلیل نمیشه که قیمتهاتون برای دانشجوها یکسان باشه، شاید همه تمکن مالی نداشته باشن نمیشه که خدمات با کیفیت فقط برای کسانی باشه که پولش رو دارن

مهسا ترکاشوند, دانشگاه شهید چمران

من سال  99 از خدمات موسسه نیکان خرد استفاده کردم و اون موقع خیلی برام عالی بود الان رو نمی دونم و خیلی دوست دارم عضوی از هیئت تحریریه و محققین موسسه باشم نمی دونم شرایط همکاری چطور هست

کیوان شاهپور, دانشگاه زابل

پروپوزال من خوب انجام شده بود هرچند که با یک روز تاخیر تحویلم داده شد ولی در مجموع راضی بودم ممنون

ساناز فرجی, دانشگاه کرمان

همه چیز خوب و به موقع. تشکر می کنم علی الخصوص از آقای دکتر محمدی

زینب قیدی, دانشگاه آزاد زنجان