انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی

با تصویب فوری پروپوزال مدیریت صنعتی در شورای پژوهشی دانشگاه؛ موفقیت از آنچه که تصور می کنید به شما نزدیک تر میشود

انجام پروپوزال مدیریت صنعتی

انجام پروپوزال مدیریت صنعتی

همانطور که می دانید پیش از ورود به مقوله پایان نامه نویسی؛ ابتدا باید موضوعی برای پایان نامه تان انتخاب کرده و جنبه های علمی و پژوهشی آن را در قالب پروپوزال مطرح کنید. رشته مدیریت صنعتی نیز از این قائده مستثنی نیست و همه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری پیش از ورود به پایان نامه  باید نسبت به انجام پروپوزال و تصویب آن در شورای پژوهشی دانشگاه اقدام نمایند. اما نوشتن پروپوزال ممکن است برای بعضی از دانشجویان عزیز دشوار باشد در این راستا موسسه نیکان خرد می تواند خدماتی ارزنده به عزیزان ارائه نماید. با ما تماس بگیرید.

فرم سفارش انجام پایان نامه

اهمیت پروپوزال مدیریت صنعتی

همانطور که می دانید؛ انجام پایان نامه مدیریت صنعتی باید بر اساس پروپوزالی باشد که قبلا در شورای پژوهشی دانشگاه تصویب شده است بنابراین در نوشتن پروپوزال باید کاملا دقیق عمل شود. در موسسه نیکان خرد پس از انتخاب موضوع پایان نامه، شروع به مطالعه ای جامع و تحقیق گسترده در مورد موضوع انتخابی خواهیم کرد تا بتوانیم منابع لازم جهت انجام پروپوزال را تهیه کنیم. پروپوزال رشته مدیریت صنعتی شامل مرور منابع مرتبط، مطالعه تحقیقات پیشین، تحلیل دقیق نیازها و مسائل مرتبط با موضوع است و همانطور که پیشتر گفته شد به دلیل اهمیتی که دارد می بایست بامشورت اساتید اهل فن نوشته شود.

هزینه انجام پروپوزال مدیریت صنعتی

هزینه انجام پروپوزال مدیریت صنعتی به عوامل متعددی بستگی دارد و واقعیت این  است که برای کار پژوهشی نمی توان یک تعرفه از پیش تعیین شده ای را در نظر گرفت بنابراین بهتر است در این رابطه با کارشناسان موسسه تماس بگیرید اما این اطمینان به عزیزان دانشجو داده می شود که قیمتهایی که توسط کادر پژوهشی این مجموعه تعیین می گردد نسبت به موسسات دیگر پائین تر بوده و درعین حال خدماتی تخصصی و با کیفیت دریافت خواهید کرد. همچنین تعهد ما نسبت به پشتیبانی از دانشجویان عزیز تا مرحله تصویب پروپوزال؛ یک اصل اساسی و انکارناپذیر است.

انجام پروپوزال مدیریت صنعتی

مراحل نوشتن پروپوزال مدیریت صنعتی

در بسیاری از دانشگاههای کشور انجام پروپوزال مدیریت صنعتی در یک مرحله خواسته می شود اما دیده شده برخی از اساتید مایل هستند خود پروپوزال را نیز در طی چند مرحله از دانشجو دریافت و بررسی کنند. در مجموع برای نوشتن پروپوزال ابتدا باید فرم یا قالب استاندارد آن را از سایت دانشگاه محل تحصیل تان دانلود کنید. بعنوان مثال دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی می توانند برای دریافت فرم به این سایت مراجعه کنند. سپس باید مولفه هایی که در فرم پروپوزال دانشگاه وجود دارد را کاملا دقیق و با رعایت اصول علمی تکمیل نمایید.
بعنوان مثال اولین مولفه از پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی «بیان مساله» است که در آن باید دانشجویان مساله اصلی که سبب انتخاب موضوع پایان نامه شان شده است را تببین کنند. باید توجه داشته باشید که تمام مولفه های پروپوزال بایستی کاملا تکمیل شود و اگر در این خصوص سوالی داشتید می توانید از استاد راهنمای خودتان بپرسید یا از کارشناسان موسسه نیکان خرد کمک بگیرید. پس از اتمام نگارش پروپوزال؛ می بایستی درصد تشابه آنرا با کارهای مشابه بسنجید. این کار در سامانه ایرانداک قابل انجام است و توجه داشته باشید که تشابه بیش از 30 درصد مورد تایید دانشگاه واقع نخواهد شد.

چرا موسسه نیکان خرد بهترین مرکز نگارش پروپوزال مدیریت صنعتی است

افتخار می کنیم که به اعتقاد بسیاری از دانشجویان رشته مدیریت صنعتی موسسه نیکان خرد بهترین موسسه انجام پایان نامه و پروپوزال این رشته در کشور است هرچند موسسه نیکان خرد را میتوان از معدود مجموعه‌های پژوهشی برشمرد که در کنار دانش، تخصص و مهارت؛ در زمینه آموزش هم قدم های بسیار خوبی برداشته است اما اعتقاد داریم واژه بهترین موسسه پایان نامه نویسی یک مقصد نیست بلکه یک مسیر طولانی است که هیچگاه نباید متوقف شود.

نحوه سفارش انجام پروپوزال مدیریت صنعتی

سفارش انجام پروپوزال مدیریت صنعتی در موسسه نیکان خرد بسیار ساده و بدون دغدغه است کافیست که همین حالا با کارشناسان شیفت مجموعه تماس گرفته و درخواستتان را اعلام کنید همچنین می توانید با تکمیل فرم ابتدای همین صفحه، درخواستتان را برای ما ارسال کنید تا دراولین فرصت کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند. همانطور که قبلا توضیح داده شد؛ نوشتن پروپوزال مدیریت صنعتی اقدامی تخصصی است و با آزمون و خطا نمی توان به نتیجه مطلوب رسید پس اگر تجربه ناموفقی در انجام پروپوزالتان  داشته اید؛ دیگران نگران نباشید و مطمئن باشید با یک تصمیم صحیح؛ همه چیز به مسیر درست باز می گردد.

سفارش فوری انجام پروپوزال مدیریت صنعتی

زمان بندی در انجام پروپوزال؛ یک مساله مهم است چرا که قبل از تصویب پروپوزال دانشجو اجازه شروع پایان نامه اش را ندارد و هرچقدر تصویب پروپوزال به طول بیانجامد ممکن است نوشتن پایان نامه و دفاع از آن مشمول زمان شود بنابراین توصیه ما این است که در این مرحله اصلا تعلل نکنید. اما دانشجویان عزیزی که به هر دلیلی زمان را از دست داده اند و اکنون فرصت کمی برای انجام پروپوزالشان دارند ؛ نگران نباشند چراکه درموسسه نیکان خرد امکان انجام فوری پروپوزال مدیریت صنعتی وجود دارد و این کار بدون کاهش کیفیت و با دقتی فراوان انجام می شود. هرچند که مکررا توصیه بر این است که دانشجویان فرصتهای طلایی نوشتن پروپوزال را با تعلل  سهل انگاری از دست ندهند اما در صورت بروز چنین مشکلی؛ امکان جبران وجود دارد.

اصلاح پروپوزال مدیریت صنعتی

گاها با دانشجویانی مواجه می شویم که بخشی از پروپوزالشان را نوشته اند ولی قادر به اخذ تاییدیه استاد راهنما نیستند و با اصلاحاتی  روبرو می شوند که خودشان به تنهایی تخصص رفع آنها را ندارند. اصلاح پروپوزال مدیریت صنعتی یکی از خدمات ویژه موسسه نیکان خرد است که با دقت انجام می شود و این اطمینان به دانشجویان عزیز داده می شود که خروجی کار، نظر سخت گیر ترین اساتید را به خود جلب می کند پس مطمئن باشید که هر موقع احتیاج داشتید؛ ما در کنارتان هستیم.

نظرات کاربران

استفاده از نظرات کاربران در این مجموعه یک فرهنگ سازمانی است و ما با گوشی شنوا و آغوشی باز تمام نظرات دانشجویان عزیز را شنیده و از انتقادات استقبال می کنیم بنابراین از تمامی عزیزانی که به نوعی از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند دعوت می کنیم تا نظراتشان را با ما به اشتراک بگذارند.

با سلام خواستم تشکر کنم از خدمات موسسه تون و امیدوارم همیشه با همین سطح کیفیت و مسئولیت پذیری به راهتون ادامه بدین

کیمیا تیموری, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

موسسه بسیار خوب و مسئولیت پذیری هستید اما ایکاش در رشته های دیگری غیر از مدیریت صنعتی هم فعالیت داشتید

ابوذر اسماعیلی, دانشگاه سمنان

پایان نامه من رو در سال 1396 نوشته بودین یادش بخیر خیلی هم خوب دفاع کردم خیلی خوشحال شدم که هنوز هم پرقدرت به کارتون ادامه می دین براتون آرزوی موفقیت دارم

رویا پیرزاده, دانشگاه آزاد تهران شمال

سلام خواستم اطلاع بدم فصل سوم من تایید شده لطفا ادامه کارم رو انجام بدین با تشکر – سید جواد گودرزی

سید جواد گودرزی, دانشگاه آزاد ارومیه

من تعریف موسسه شما رو خیلی از دانشجوهای ترم بالاترم شنیدم ولی ایکاش در شهرستانها هم شعبه ای داشتید مثلا در آمل اگر دفتر یا نمایندگی داشتین خیلی خوب می شد

رقیه پاکنژاد کجوری, دانشگاه آزاد آمل

ممنون از خدمات بسیار با کیفیت و پشتیبانی عالی تون فقط یک انتقادی داشتم اینکه لطفا برای دانشجویان ممتاز یک تخفیف یا خدمات ویژه ای در نظر گرفته بشه. بازم ممنون

کامران بالازاده, دانشگاه تبریز

هزینه نوشتن رساله دکتری مدیریت صنعتی چقدر هست؟

شیدا تقوی, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم بهتون اطلاع بدم که من با موفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم واقعا از اساتید و محققین موسسه نیکان خرد تشکر میکنم. خیلی استرس داشتم و فکر نمی کردم به این راحتی بتونم به دفاع این ترم برسم بینهایت ممنونم ازتون

پیمان کاظمی, دانشگاه پرند

من تعریف شما رو در شبکه های مجازی دیده بودم و خیلی خوشحالم که یک موسسه تخصصی در حوزه مدیریت صنعتی فعالیت داره. سوالم این بوده که آیا کار مقاله هم انجام می دین یا خیر با تشکر – تحفه ای از اردبیل

یاشار تحفه ای, دانشگاه اردبیل

کیفیت خدمات خیلی خوب و پشتیبانی عالی عالی فقط ایکاش روزهای جمعه هم دفترتون باز می بود

سید رضا طباطبایی, دانشگاه آزاد نیکشهر

درسته که در رشته مدیریت صنعتی یکی از معتبرترین موسسات هستید اما این دلیل نمیشه که قیمتهاتون برای دانشجوها یکسان باشه، شاید همه تمکن مالی نداشته باشن نمیشه که خدمات با کیفیت فقط برای کسانی باشه که پولش رو دارن

مهسا ترکاشوند, دانشگاه شهید چمران

من سال  99 از خدمات موسسه نیکان خرد استفاده کردم و اون موقع خیلی برام عالی بود الان رو نمی دونم و خیلی دوست دارم عضوی از هیئت تحریریه و محققین موسسه باشم نمی دونم شرایط همکاری چطور هست

کیوان شاهپور, دانشگاه زابل

پروپوزال من خوب انجام شده بود هرچند که با یک روز تاخیر تحویلم داده شد ولی در مجموع راضی بودم ممنون

ساناز فرجی, دانشگاه کرمان

همه چیز خوب و به موقع. تشکر می کنم علی الخصوص از آقای دکتر محمدی

زینب قیدی, دانشگاه آزاد زنجان

و  یک درخواست صمیمانه

دوستان عزیز؛ ما فقط در زمینه رشته ای که به آن علاقه و در آن تخصص داریم یعنی مدیریت صنعتی فعالیت می کنیم و از قبول پروژه های دیگر معذوریم بنابراین اگر قصد نگارش پروپوزال در سایر رشته های دانشگاهی دارید می توانید به موسسه دانش فراسو مراجعه و از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.