صفر تا صد مراحل نگارش پایان نامه مدیریت صنعتی

هدف موسسه نیکان خرد پشتیبانی، اموزش و توانمندسازی شما برای ارائه یک کار بی نظیر و قابل تحسین است

مراحل نگارش پایان نامه مدیریت صنعتی

مراحل صفر تا صد پایان نامه مدیریت صنعتی

نگارش پایان نامه مدیریت صنعتی مانند هر طرح پژوهشی دیگر؛ دارای سلسله مراحلی است که بی توجه ی به آن می تواند دانشجویان عزیز را با مشکلات جدی و گاها غیر قابل جبرا مواجه کند بنابراین توصیه می شود قبل از شروع به کار آگاهی کامل نسبت به مراحل صفر تا صد پایان نامه نویسی کسب کنید تا از آزمون و خطا جلوگیری شود. همچنین اگر در انجام پایان نامه مدیریت صنعتی دچار مشکل هستید می توانید از خدمات تخصصی موسسه نیکان خرد بهره مند شوید و یک دغدغه مهم را از دایره توجه تان دور کنید. در این مرکز سفارش پروژه در تمامی گرایشهای تخصصی رشته مدیریت صنعتی اعم از تحقیق در عملیات، مدیریت تولید، تولید و عملیات، مدیریت پروژه ، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت سیستمها، مدیریت عملکرد، مدیریت کیفیت و بهره وری و … خدمات تخصصی ارائه می شود.

فرم سفارش انجام پایان نامه

اهمیت رعایت مراحل صفر تا صد پایان نامه مدیریت صنعتی

رعایت مراحل نگارش پایان نامه مدیریت صنعتی بسیار مهم و ضروری است و سبب می شود پروژه پایان نامه دانشجود کاملا اصولی و مطابق با ضوابط دانشگاه پیش برود اما سهل انگاری در این مساله اصلا توصیه نمیشود بعنوان مثال؛ هیچگاه توصیه نمی شود پیش از تایید نهایی موضوع؛ دانشجویان اقدام به نوشتن پروپوزال کنند چراکه اگر در نهایت موضوع به هر دلیلی به تایید استاد راهنما نرسد تمام زحماتی که برای انجام پروپوزال متحمل شده اید از بین خواهد رفت.
اما به عزیزانی که آَشنایی کامل با نحوه نگارش پایان نامه ندارند توصیه می شود از مشورت اساتید و محققین مجرب و دلسوز بهره مند شوند . استفاده از خدمات موسسه نیکان خرد می تواند راهکار مطمئنی برای شما باشد تا زودتر از پایان نامه دفاع کنید

مراحل نگارش پایان نامه مدیریت صنعتی : انتخاب موضوع

انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت صنعتی اولین و شاید مهمتری قدم برای شروع فرایند پایان نامه نویسی باشد در این مرحله، شما باید یک موضوع کاملا جدید، علمی و دارای ارزش پژوهشی برای پایان‌نامه خود انتخاب کنید. بدیهی است که این موضوع باید با مسائل روز گرایش تخصصی تان مرتبط باشد و مشکلات و چالش‌های موجود در آن را پوشش دهد. موضوع می‌تواند از تحقیقات قبلی و نیازهای صنعتی مشتق شده یا به صورت نوآورانه انتخاب شود. در موسسه نیکان خرد برای انتخاب موضوع پایان نامه ابتدا جدیدترین مقالات چاپ شده در نشریات بین المللی همچون الزویر مورد بررسی قرار میگیرد و سپس خلاءهای پژوهشی کشف و با بررسی همه جوانب، موضوعاتی جذاب و جدید تدوین می گردد.

مراحل صفر تا صد پایان نامه مدیریت صنعتی

مراحل صفر تا صد پایان نامه مدیریت صنعتی : نوشتن و تصویب پروپوزال

همانطور که می دانید انجام پروپوزال در رشته مدیریت صنعتی به عنوان یک مرحله مهم پیش از انجام پایان ‌نامه است و دارای اهمیت بسیار بالاییست. در پروپوزال، ابتدا موضوع و هدف اصلی پژوهش خود را مشخص میکنیم چراکه این کار به ما کمک می‌کند تا از ابتدا به تبیین اهداف پایان‌نامه خود بپردازیم و هدف‌گذاری دقیق‌تری داشته باشیم همچنین با ارائه پروپوزال، شما به استاد راهنمای خود یک نمونه از نوع کاری که قصد دارید در پایان‌نامه انجام دهید ارائه میکنید که این مساله نیز کمک می‌کند تا ارتباط بهتری با استاد راهنما ایجاد کنید و دریافت راهنمایی‌های ارزشمند تر در مراحل بعدی پایان‌نامه خود داشته باشید.

مراحل نگارش پایان نامه مدیریت صنعتی : نوشتن فصول پایان نامه

بعد از تصویب پروپوزال دانشجو اجازه خواهد داشت نسبتبه نگارش فصلهای پایان نامه اش اقدام کند. معمولا پایان نامه های کارشناسی ارشد دارای 5 فصل هستند و ساختار کلی هر فصل مشخص است بعنوان مثال فصل اول پایان نامه مدیریت صنعتی شامل تعاریف اصلی و کلیات است و در فصل دوم به پیشینه تحقیق و ادبیات موضوع می پردازیم. در فصل سوم به روش تحقیق؛ جامعه آماری، معرفی نرم افزارهای تخصصی که برای تجزیه و تحلیل استفاده خواهد شد و … است و در فصل چهارم یافته های تحقیق را ارائه و تجزیه و تحلیل میکنیم. فصل پنجم پایان نامه مدیریت صنعتی هم به نتیجه گیری و پیشنهادات اختصاص دارد.
توجه داشته باشید که بعد از اتمام نگارش فصول پایان نامه؛ اصالت آن باید از طریق سامانه همانندجویی ایرانداک کنترل شود که ضوابط آن نیز در دانشگاههای مختلف متفاوت است بعنوان مثال درصد تشابه قابل قبول در پایان نامه ها مطابق با ضوابط دانشگاه علم و صنعت در حد 20 درصد است.

مراحل صفر تا صد پایان نامه مدیریت صنعتی : استخراج مقاله از پایان نامه

بسیاری از دانشجویان عزیز مایل هستند بعد از طی شدن مراحل نگارش پایان نامه مدیریت صنعتی؛ از مطالبی که تهیه کرده اند مقاله استخراج کرده و در نشریات معتبر به چاپ برسانند که این اقدام، کاری بسیار پسندیده است و می تواند سبب تقویت رزومه شما شود. استخراج مقاله از پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد یک امر اختیاری است اما برای مقطع دکتری یک وظیفه مهم و پیش شرط اساسی برای دفاع از رساله است. دانشجویان عزیزی که در رزومه خودشان سابقه نوشتن و چاپ مقاله داشته باشند فرصتهای بهتری را جهت ادامه تحصیل یا اخذ پذیرش دانشگاههای خارج از کشور را خواهند داشت.

لزوم استفاده از خدمات موسسات معتبر در هر مرحله از کار

توصیه اول ما همیشه به دانشجویان رشته مدیریت صنعتی این است که خودشان به تنهایی اقدام به نگارش پایان نامه شان کنند و تمامی مراحلی که در این صفحه به تفصیل توضیح داده شد را شخصا پیش ببرند اما بسیاری از دانشجویان به دلیل مشغله های کاری که دارند و یا بدلیل عدم آگاهی از روند نگارش پایان نامه، خودشان به تنهایی قادر به نگارش دقیق آن نیستند. به این عزیزان توصیه می شود که از خدمات موسسات معتبر پژوهشی استفاده کنند و اجازه ندهند تاخیر در نگارش و دفاع از پایان نامه؛ فارغ التحصیلی شان را به تاخیر بیاندازد و یا مشکلات دیگری را بوجود بیاورد.

بنابراین اگر میخواهید با یک زمان بندی کوتاه و دقیق؛ از پایان نامه تان دفاع کنید مطمئن باشید با همکاری موسسه نیکان خرد هدف شما قابل دستیابی است و ما این اطمینان را به عزیزان دانشجو می دهیم که از صفر تا صد پایان نامه های مدیریت صنعتی، بصورت تمام وقت در کنار شما هستیم و با ارائه راهکارهای سرنوشت ساز؛ دفاع از پایان نامه تان را تسهیل می کنیم.

شایان ذکر است که موسسه نیکان خرد در تمامی گرایشهای تخصصی این رشته خدمات پژوهشی ارائه می دهد برای اطلاعات بیشتر می توانید گرایش تحصیلی خودتان را انتخاب کنید.

گرایش مدیریت زنجیره تامین

گرایش مدیریت سیستمها

پایان نامه رشته مدیریت عملکرد

سوابق موسسه نیکان خرد

بیش از ده سال است که با ارائه خدمات تخصصی پژوهشی درکنار دانشجویان عزیز رشته مدیریت صنعتی بوده ایم و خدمات شایسته ای را به عزیزان ارائه کرده ایم اگر انتخاب شما موسسه نیکان خرد باشد مطمئن باشید که سفارش انجام پایان نامه مدیریت صنعتی شما در بهترین موسسه نگارش پایان نامه این رشته انجام می شود و در کوتاهترین زمان ممکن قادر خواهید بود از پایان نامه تان دفاع کنید.

پایان نامه های انجام شده مقطع کارشناسی ارشد

0
پایان نامه ارشد

تعداد پروپوزالهای انجام شده کارشناسی ارشد

0
پروپوزال

تعداد رساله های انجام شده در مقطع دکتری

0
رساله

تعداد پروپوزال انجام شده در مقطع دکتری

0
پروپوزال

ظرفیت پذیرش پروژه جدید در مقاطع مختلف

0
پروژه

نظرات کاربران

نظرات دانشجویان عزیزی که از خدمات این مجموعه استفاده کرده اند همواره باعث دلگرمی ما بوده است حتی نظراتی که کاها انتقادی هستند بسیار ارزشمند و سازنده است بنابراین از تمامی دانشجویان عزیزی که به نوعی از خدمات این مجموعه استفاده کرده اند دعوت می کنیم نظرات سازنده خودشان را با ما به اشتراک بگذارند.

با سلام خواستم تشکر کنم از خدمات موسسه تون و امیدوارم همیشه با همین سطح کیفیت و مسئولیت پذیری به راهتون ادامه بدین

کیمیا تیموری, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

موسسه بسیار خوب و مسئولیت پذیری هستید اما ایکاش در رشته های دیگری غیر از مدیریت صنعتی هم فعالیت داشتید

ابوذر اسماعیلی, دانشگاه سمنان

پایان نامه من رو در سال 1396 نوشته بودین یادش بخیر خیلی هم خوب دفاع کردم خیلی خوشحال شدم که هنوز هم پرقدرت به کارتون ادامه می دین براتون آرزوی موفقیت دارم

رویا پیرزاده, دانشگاه آزاد تهران شمال

سلام خواستم اطلاع بدم فصل سوم من تایید شده لطفا ادامه کارم رو انجام بدین با تشکر – سید جواد گودرزی

سید جواد گودرزی, دانشگاه آزاد ارومیه

من تعریف موسسه شما رو خیلی از دانشجوهای ترم بالاترم شنیدم ولی ایکاش در شهرستانها هم شعبه ای داشتید مثلا در آمل اگر دفتر یا نمایندگی داشتین خیلی خوب می شد

رقیه پاکنژاد کجوری, دانشگاه آزاد آمل

ممنون از خدمات بسیار با کیفیت و پشتیبانی عالی تون فقط یک انتقادی داشتم اینکه لطفا برای دانشجویان ممتاز یک تخفیف یا خدمات ویژه ای در نظر گرفته بشه. بازم ممنون

کامران بالازاده, دانشگاه تبریز

هزینه نوشتن رساله دکتری مدیریت صنعتی چقدر هست؟

شیدا تقوی, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم بهتون اطلاع بدم که من با موفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم واقعا از اساتید و محققین موسسه نیکان خرد تشکر میکنم. خیلی استرس داشتم و فکر نمی کردم به این راحتی بتونم به دفاع این ترم برسم بینهایت ممنونم ازتون

پیمان کاظمی, دانشگاه پرند

من تعریف شما رو در شبکه های مجازی دیده بودم و خیلی خوشحالم که یک موسسه تخصصی در حوزه مدیریت صنعتی فعالیت داره. سوالم این بوده که آیا کار مقاله هم انجام می دین یا خیر با تشکر – تحفه ای از اردبیل

یاشار تحفه ای, دانشگاه اردبیل

کیفیت خدمات خیلی خوب و پشتیبانی عالی عالی فقط ایکاش روزهای جمعه هم دفترتون باز می بود

سید رضا طباطبایی, دانشگاه آزاد نیکشهر

درسته که در رشته مدیریت صنعتی یکی از معتبرترین موسسات هستید اما این دلیل نمیشه که قیمتهاتون برای دانشجوها یکسان باشه، شاید همه تمکن مالی نداشته باشن نمیشه که خدمات با کیفیت فقط برای کسانی باشه که پولش رو دارن

مهسا ترکاشوند, دانشگاه شهید چمران

من سال  99 از خدمات موسسه نیکان خرد استفاده کردم و اون موقع خیلی برام عالی بود الان رو نمی دونم و خیلی دوست دارم عضوی از هیئت تحریریه و محققین موسسه باشم نمی دونم شرایط همکاری چطور هست

کیوان شاهپور, دانشگاه زابل

پروپوزال من خوب انجام شده بود هرچند که با یک روز تاخیر تحویلم داده شد ولی در مجموع راضی بودم ممنون

ساناز فرجی, دانشگاه کرمان

همه چیز خوب و به موقع. تشکر می کنم علی الخصوص از آقای دکتر محمدی

زینب قیدی, دانشگاه آزاد زنجان