نوشتن پروپوزال دکتری مدیریت صنعتی

سرمایه موسسه نیکان خرد تیم بینظیری از محققین و پژوهشگران با تجربه، متخصص و دلسوز است

انجام پروپوزال دکتری مدیریت صنعتی

انجام پروپوزال دکتری مدیریت صنعتی

مدیریت صنعتی یکی از رشته های مهم  مدیریتی می‌ باشد که برای انجام پروپوزال دکتری در این رشته باید به اندازه کافی تجربه و اطلاعات لازم را در این رشته را داشته باشید. موسسه نیکان خرد برای انجام پروپوزال دکتری مدیریت صنعتی با مجریان فارغ التحصیل و دکترای این رشته همکاری می کند بنابراین اگر در انجام پروپوزالتان دچار مشکل هستید هم اکنون با کارشناسان موسسه نیکان خرد تماس بگیرید.

فرم سفارش انجام پایان نامه

کارشناسان با تجربه و استادان دانشگاه با استفاده از تجربه متعدد در این زمینه سعی کرده اند تحت هر شرایطی پروپوزال مربوط به مدیریت صنعتی را با کیفیت بسیار بالا و حرفه ای تحویل دانشجو و کاربر بدهند. آنها تلاش می‌ کنند از منابع و موضوعاتی برای تهیه پروپوزال استفاده کنند که کاملاً مبتکرانه و خلاقانه باشد. استفاده از موضوعات تکراری تاثیری بر روی عملکرد جامعه ندارد و یا استفاده از منابعی که از نظر علمی  اثبات نشده اند باعث می شود تا کیفیت پروپوزال دانشجو تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

مراحل نوشتن پروپوزال دکتری در موسسه نیکان خرد

انتخاب موضوع پژوهش
یکی از مهمترین قسمت های نوشتن پروپوزال دکتری در موسسه نیکان خرد انتخاب موضوع پژوهش است. موضوع باید کاملاً تازه و یونیک باشد، باید از موضوع های تکراری و نخ‌نما شده به طور جدیدی پرهیز شود.

بیان مسئله
در بیان مسئله به یاد داشته باشید، باید مسائلی مطرح شود که کاملاً مربوط به مسائل روز جامعه باشد، و از مسائلی که هیچگونه پایه و اساس علمی ندارد دوری شود.

پیشینه پژوهش 
حتماً به پیشینه پژوهش نیز دقت داشته باشد که چه افرادی و چه موسساتی نسبت به موضوع پژوهش شما اقدام کرده‌اند و منابع مآخذی که در نظر گرفته اند کدام کمک چشمگیرتری  در امر پروپوزال نویسی و رساله به شما خواهد کرد.

تعیین اهداف پیشینه
اهداف پیشینه و پژوهش به طور کامل مشخص شود، صرفاً هدف شما از انجام این پژوهش نمره قبولی نیست. در واقع شما با انجام این پژوهش شاید  یکی از مسائل و موضوعات مهم در جامعه را بتوانید حل کنید.

مفروضات پژوهش
قبل از هرکاری باید بتوانید فرضیه های پژوهشی مناسب با موضوع را برای خود ارائه دهید. وقتی که فرضیه ها کامل شد، نسبت به جواب دادن آنها و یا ثابت کردن مفروضات به جمع آوری اطلاعات و داده ها بپردازید.

  • روش ها و مراحل اجرای پژوهش

روش هایی که به جمع آوری اطلاعات و داده‌ها می‌پردازد را برای خود مشخص کنید گاهی تحقیقات علمی میدانی، گاهی مطالعه کتاب ها و سایت های خارجی همه اینها به فرضیه و موضوع پژوهش شما مرتبط است.

  • منابع و مآخذ

حتماً از منابع و ماخذ  استاندارد و علمی استفاده کنید و در پایان مقاله از منابع و مآخذی که استفاده کرده اید نام ببرید.

نوشتن پروپوزال دکتری مدیریت صنعتی

هزینه انجام پروپوزال دکتری مدیریت صنعتی

مطمئناً هزینه انجام پروپوزال دکتری مدیریت صنعتی کمتر از هزینه کل پایان نامه می باشد. صفحات پروپوزال دکترای مدیریت نهایتا ۲۰ تا ۳۰ صفحه است. ولی در عوض متن و محتوای آن باید کاملا بکر و جدید باشد. البته نباید گروه محققین و پژوهشی که بر روی پروپوزال دکترای مدیریت صنعتی کار می کنند را نیز فراموش کنیم. این گروه شامل فارغ التحصیلان در مقطع دکترا و استادان دانشگاه می باشند.
موضوعات و محتوای پروپوزال مدیریت صنعتی بسیار سنگین می باشد، از این رو محققان و کارشناسان مقطع پایین تر نمی توانند جوابگوی آن باشند.  هزینه مربوط به انجام این پروژه با در نظر گرفتن موارد بالا تعیین می‌ شود. ولی موسسه نیکان خرد جهت رفاه حال دانشجویان عزیز سعی کرده است، کمترین مبلغ پیشنهادی را برای انجام پروپوزال دکتری مدیریت صنعتی در نظر بگیرد.
در این موسسه تلاش شده است با داشتن کیفیت کار تحقیقاتی دانشجویان عزیز را هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ کیفیت مطالب، راضی نگه دارد تا در مراحل بعدی مانند استخراج مقاله و مرحله ی چاپ کتاب نیز همراه آنها باشد. برای اطلاع دقیق از هزینه خدمات موسسه نیکان خرد می توانید هم اکنون با کارشناسان تماس بگیرید.

زمان بندی نگارش پروپوزال

اگر بخواهیم مهمترین چالش یک دانشجو را در نوشتن رساله دکتری  بیان کنیم زمانبندی آن است، یک دانشجو باید برای انجام پروپوزال خود وقت بگذارد و نه‌ تنها تهیه، تدوین و نگارش پروپزال زمانبندی لازم را می‌خواهد بلکه باید نسبت به فراگیری مطالب و تسلط یافتن به آن نیز به اندازه کافی وقت گذاشته شود تا بتواند در جلسه دفاعی، آن را به راحتی ارائه دهد.

نوشتن فوری و تصویب تضمینی پروپوزال

 

 یکی از مهمترین مراحل برای انجام پروپوزال دکتری مدیریت صنعتی، نوشتن فوری و تصویب تضمینی پروپوزال است. گاهی اتفاق می افتد موسسات متفرقه برای نوشتن پروپوزال وقت خیلی زیادی صرف می کنند، همین امر باعث می‌ شود تا دانشجو وقت کافی برای بازخوانی و تسلط بر روی موضوع نداشته باشد. زمانی که دانشجو بر روی موضوع ارائه شده تسلط  نداشته باشد، مطمئنا دفاعیه خوبی نیز از خود نشان نمی‌ دهد و این به نفع دانشجو نیست.

 گاهی هم اتفاق می‌افتد که کیفیت پروپوزال به اندازه ای پایین باشد که اصلا نمره قبولی نگرفته و به جلسه دفاعیه نمی رسد. از این رو ما به شما توصیه می کنیم برای نوشتن فوری و تصویب تضمینی پروپوزال حتماً با موسسات و پژوهشکده های کاملا معتبر مانند موسسه نیکان خرد مراجعه کنید. این مجموعه علاوه بر اینکه پروپوزال را در مدت زمان معین به دانشجو تحویل می دهد، محتوا را با تضمین کیفیت و تضمین نمره قبولی ارائه می دهد. در صورت بروز کوچکترین مشکلی وظیفه پژوهشگاه است که اشکالات وارد شده را برطرف کند.

سفارش انجام پروپوزال دکتری مدیریت صنعتی

موسسه نیکان خرد برای انجام پروپوزال دکتری مدیریت صنعتی از تکنیک هایی استفاده می کند که با خیال راحت می تواند آن را با تضمین کیفیت و تضمین نمره ی قبولی به دانشجو ارائه بدهد. اولین گام  پژوهشگاه این است که پژوهشی برای پروپوزال مدیریت صنعتی یک موضوع منحصر به فرد را انتخاب می‌ کند. سپس از سایت های خارجی و انگلیسی مانند امرالد یا ساینس دایرکت مقالاتی را استخراج کرده و آنها را ترجمه می کند و از این مقالات برای تهیه پروپوزال استفاده می نماید.
موسسه نیکان خرد خود را موظف میداند تا پروپوزال دکتری را دقیقاً طبق شیوه نامه دانشگاه محل تحصیل دانشجو اجرا کند.مرحله آخر مربوط به ویراستاری متن پروپوزال است که با استفاده از  دقیق ترین اصول نگارشی انجام می شود.

بهترین موسسه انجام پروپوزال دکتری مدیریت صنعتی

اظهار نظر در مورد بهترین موسسه پایان نامه نویسی کار دشواری است اما به اعتقاد ما بهترین موسسه جهت انجام پروپوزال دکتری مدیریت صنعتی موسسه ای است که تمامی اصول تدوین پروپوزال را رعایت کرده باشد. برای تدوین پروپوزال از کارشناسان مقطع دکتری و مرتبط با رشته دانشجو استفاده کند که احاطه و تسلط کافی نسبت به موضوع داشته باشد. این موسسه باید متعهد به زمان معینی باشد که دانشجو از موسسه خواسته پروپوزال را در آن زمان به او تحویل بدهد.

 هر گونه دیرکردی در انجام پروپزال دکتری باعث می شود تا دانشجو در ارائه دادن دفاعیه خود دچار مشکل شود. مهمتر از همه، موسسه موظف است پروپوزال انجام شده را دقیقا طبق سبک شیوه نامه دانشگاه متبوع دانشجو انجام دهد. مهم ‌ترین نکته‌ای که باعث برتر شدن یک موسسه تحقیقاتی و پژوهشی نسبت به موسسات دیگر می شود، منحصر به فرد بودن محتوا است به این معنی که محتوا باید کاملاً یونیک و غیر کپی باشد. از ویژگی های دیگر می توان هزینه کم، پرداخت آسان در دسترس بودن مشاوران و مسئولیت پذیر بودن آن را نام برد.

سوابق موسسه نیکان خرد در انجام پروپوزال دکتری 

 

مطمئنا یکی از مهمترین مواردی که باعث می شود یک دانشجو به موسسه نیکان خرد در انجام پروپوزال دکتری مدیریت صنعتی اعتماد کامل داشته باشد، سوابق آن پژوهشگاه می باشد. دانشجویان با بررسی سوابق پژوهش کده سعی می کند پژوهش کده ای را انتخاب کند که در انجام متعدد پایان نامه ها موفق عمل کرده و رضایت دانشجویان را به همراه داشته باشد. در ادامه به برخی از نظرات دانشجویانی که از خدمات این موسسه بهره مند شده اند می پردازیم

با سلام خواستم تشکر کنم از خدمات موسسه تون و امیدوارم همیشه با همین سطح کیفیت و مسئولیت پذیری به راهتون ادامه بدین

کیمیا تیموری, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

موسسه بسیار خوب و مسئولیت پذیری هستید اما ایکاش در رشته های دیگری غیر از مدیریت صنعتی هم فعالیت داشتید

ابوذر اسماعیلی, دانشگاه سمنان

پایان نامه من رو در سال 1396 نوشته بودین یادش بخیر خیلی هم خوب دفاع کردم خیلی خوشحال شدم که هنوز هم پرقدرت به کارتون ادامه می دین براتون آرزوی موفقیت دارم

رویا پیرزاده, دانشگاه آزاد تهران شمال

سلام خواستم اطلاع بدم فصل سوم من تایید شده لطفا ادامه کارم رو انجام بدین با تشکر – سید جواد گودرزی

سید جواد گودرزی, دانشگاه آزاد ارومیه

من تعریف موسسه شما رو خیلی از دانشجوهای ترم بالاترم شنیدم ولی ایکاش در شهرستانها هم شعبه ای داشتید مثلا در آمل اگر دفتر یا نمایندگی داشتین خیلی خوب می شد

رقیه پاکنژاد کجوری, دانشگاه آزاد آمل

ممنون از خدمات بسیار با کیفیت و پشتیبانی عالی تون فقط یک انتقادی داشتم اینکه لطفا برای دانشجویان ممتاز یک تخفیف یا خدمات ویژه ای در نظر گرفته بشه. بازم ممنون

کامران بالازاده, دانشگاه تبریز

هزینه نوشتن رساله دکتری مدیریت صنعتی چقدر هست؟

شیدا تقوی, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم بهتون اطلاع بدم که من با موفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم واقعا از اساتید و محققین موسسه نیکان خرد تشکر میکنم. خیلی استرس داشتم و فکر نمی کردم به این راحتی بتونم به دفاع این ترم برسم بینهایت ممنونم ازتون

پیمان کاظمی, دانشگاه پرند

من تعریف شما رو در شبکه های مجازی دیده بودم و خیلی خوشحالم که یک موسسه تخصصی در حوزه مدیریت صنعتی فعالیت داره. سوالم این بوده که آیا کار مقاله هم انجام می دین یا خیر با تشکر – تحفه ای از اردبیل

یاشار تحفه ای, دانشگاه اردبیل

کیفیت خدمات خیلی خوب و پشتیبانی عالی عالی فقط ایکاش روزهای جمعه هم دفترتون باز می بود

سید رضا طباطبایی, دانشگاه آزاد نیکشهر

درسته که در رشته مدیریت صنعتی یکی از معتبرترین موسسات هستید اما این دلیل نمیشه که قیمتهاتون برای دانشجوها یکسان باشه، شاید همه تمکن مالی نداشته باشن نمیشه که خدمات با کیفیت فقط برای کسانی باشه که پولش رو دارن

مهسا ترکاشوند, دانشگاه شهید چمران

من سال  99 از خدمات موسسه نیکان خرد استفاده کردم و اون موقع خیلی برام عالی بود الان رو نمی دونم و خیلی دوست دارم عضوی از هیئت تحریریه و محققین موسسه باشم نمی دونم شرایط همکاری چطور هست

کیوان شاهپور, دانشگاه زابل

پروپوزال من خوب انجام شده بود هرچند که با یک روز تاخیر تحویلم داده شد ولی در مجموع راضی بودم ممنون

ساناز فرجی, دانشگاه کرمان

همه چیز خوب و به موقع. تشکر می کنم علی الخصوص از آقای دکتر محمدی

زینب قیدی, دانشگاه آزاد زنجان